Tola

płeć: kotka
wiek: 12 lat
rasa: kot domowy
miasto: Pruszków
sterylizacja: tak
szczepienie p. wściekliźnie: nie
odrobaczenie: tak

opis:
04.10.12 TOLA ZAMIESZKAŁA W PRUSZKOWIE :) Rodzinka Pruszkowska trafiła do Moniki w lutym 2012., w czasie największych tej zimy mrozów. Koty mieszkały na działkach, gdzie były dokarmiane przez jednego z działkowiczów, ale też ... przeganiane i tępione przez wielu innych. TOLA jest ciekawską koteczką, pięknie się bawi piórkami i wędkami. Ma duży potencjał, jeśli chodzi o oswajanie :) Koteczki z Rodzinki Pruszkowskiej są nieco nieśmiałe wobec człowieka. Jeszcze nie pozwalają się dotykać (chociaż Tola i Tosia już się przełamują), ale widać, że sprawia im przyjemność mieszkanie w domu. Świetnie nadają się na dokocenie - spotkania z kocimi rezydentami przebiegają pomyślnie :) W DT u Moniki oswajanie trwa długo: ich opiekunka po prostu ma dla nich bardzo mało czasu. Poszukujemy dla nich cierpliwych opiekunów, którzy dadzą im czas na to, by im zaufały. Koteczki są wykastrowane, odrobaczone, zaszczepione i zaczipowane. Wszystkie mają ujemne wyniki testów FIV/FeLV. Korzystają bezbłędnie z kuwety i to nawet krytej ;).

kontakt:

W sprawie zwierząt z tego działu prosimy nie dzwonić do Schroniska. Jedyną osobą do kontaktu w sprawie adopcji jest Opiekun tymczasowy. Schronisko oraz wolontariusze nie ponoszą odpowiedzialności za podany kontakt.

Więcej informacji - Monika (Opiekun tymczasowy) tel.: 500 367 537 email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.