Orzeszek

opiekun wirtualny:
Maria i Steve
płeć: pies
wiek: 15 lat
rasa: mieszaniec
waga: 7 kg
miasto: Milanówek
sterylizacja: nie
szczepienie p. wściekliźnie: tak
odrobaczenie: tak

opis:
25 KWIETNIA 2020 R. ORZESZEK ZAMIESZKAŁ NA WARSZAWSKIM URSYNOWIE ------ Cud-miód i... ORZESZEK! Nasz uroczy senior dziarsko i z gracją przemierza leśne ścieżki, nie zapominając przy tym o człowieku na drugim końcu smyczy i o pysznościach w jego dłoni :) Bardzo lubi głaskanie, potrafi nawet zaczepić obcą osobę na ulicy, by upomnieć się o porcję pieszczot. To spokojny, a przy tym niezwykle radosny psiak, z dużą cierpliwością znosił nawet zaczepki młodziutkiej suczki Limonki, którą poznał podczas swojego pierwszego spaceru w schronisku. Choć zaczepiony niemiło przez innego psa potrafi się też odszczeknąć. Można odnieść wrażenie, że Orzeszek wszędzie czuje się dobrze i może nawet bezpiecznie. Akceptacji rzeczywistości i nieustannej pogody ducha można by się od niego uczyć. Bez problemu wchodzi do pomieszczeń i pozwala się wziąć na ręce - a waży całe 7 kg. Wspaniale podróżuje samochodem. Bez problemu sam wsiada do auta - wystarczy otworzyć drzwi, a Orzeszek wskakuje i jest gotowy na wspólną przygodę. Orzeszek znany jest mieszkańcom Milanówka, odkąd wraz ze swym panem sprowadził się do miasta, podobno często można go było spotkać na ulicy. Teraz, gdy trafił do schroniska, nieco poznaliśmy jego historię. Okazuje się, że od jakiegoś czasu Orzeszek, z domu Kajtuś, nie ma już swojego pana... Tam, gdzie mieszkali, pies został, a pan po prostu się ulotnił. O pupilu zapomniał... Psiak znany był jako niekłopotliwy użytkownik milanowskich ulic. Ze spokojem przemierzał okoliczne uliczki. Do swojego miejsca bytowania wracał się wyspać i zjeść. Jednak jest coraz starszy, słuch i wzrok już nie te same, życie, jakie dotąd prowadzi, nie jest bezpieczne dla starszego psiaka. Zresztą, miejsce bytowania nie jest prawdziwym domem, takim, gdzie jest człowiek, który kocha, opiekuje się, a przede wszystkim chce być razem, już na zawsze. Orzeszek tak bardzo na to zasługuje. Szukamy dla Orzeszka prawdziwego człowieka, który zapewni mu ciepły, troskliwy dom i zadba o jego potrzeby zdrowotne związane z wiekiem. Orzeszek prawie nie ma zębów, powinien jeść zatem miękki pokarm. Ze względu na jego wiek oraz krótkie łapki najlepiej, aby był to dom z ogrodem lub mieszkanie w miejscu, gdzie jest winda.

kontakt:

Adopcję prowadzą: Ania, tel. 502 523 184, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.