Niko

opiekun wirtualny:
Karolina
płeć: pies
wiek: 15 lat
rasa: amstaff
wysokość w kłębie: 58 cm
miasto: Milanówek
sterylizacja: tak
szczepienie p. wściekliźnie: tak
odrobaczenie: tak

opis:
1 MAJA 2015 R. NIKO ZOSTAŁ ADOPTOWANY. PRZYGOTOWANIA DO ADOPCJI TRWAŁY KILKA TYGODNI, NOWY OPIEKUN PRZYJEŻDŻAŁ DO NIKO ABY SIĘ Z NIM LEPIEJ POZNAĆ. W KOŃCU NIKO MA DOM O JAKIM MARZYLIŚMY!!! -------- Nikoś jest pięknym, rasowym amstaffem, który trafił do schroniska z powodu nieodpowiedzialności lub głupoty swojego właściciela. Zostawiony, lub po prostu wyrzucony pies, błąkał się samotnie w Podkowie Leśnej. Ponieważ Niko nie lubi innych zwierząt, szukał zaczepki z napotkanymi psami i dlatego został odwieziony do schroniska. W stosunku do ludzi jest aniołkiem :) Grzecznie chodzi na spacery, jest przyjazny względem obcych, ogromną przyjemność sprawia mu głaskanie i pieszczoty. Jednocześnie budzi respekt swoim wyglądem - ma piękne czarne umaszczenie i budowę rasowego amstaffa. W stosunku do zwierząt jest... inaczej. Niko jest typem, który wyraźnie nie unika bójek, a wręcz chętnie je prowokuje. Wiele psów tak reaguje na inne zwierzęta - różnicą są charakterystyczne dla tej rasy warunki fizyczne jakimi dysponują. Te cechy nie przekreślają normalnego funkcjonowania psa w domu. Opieka nad nim nie wymaga niczego nadzwyczajnego. Wystarczy dużo miłości dla zwierząt i... tyle samo rozsądku ze strony właściciela. Szkoda gdyby nikt taki się nie znalazł...

kontakt:

Adopcję prowadzą:

Grzegorz 0 603 975 592 lub  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

oraz Ela 0 608 406 512 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej zdjęć Niko: www.nasze-psiaki.eu/niko/index.html