KALENDARZ CHARYTATYWNY 2020

alt

SPRZEDALIŚMY JUŻ WSZYSTKIE KALENDARZE! DZIĘKUJEMY :)

Kup kalendarz - pomóż zwierzakom!

Zakup kalendarza to nie tylko gest wsparcia dla bezdomnych zwierzaków, lecz także możliwość nabycia pięknego i oryginalnego

prezentu dla siebie, rodziny i znajomych. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone m.in. na zakup specjalistycznych karm,

opłacenie pomocy behawiorystów, diagnozowanie i leczenie podopiecznych schroniska.

Kalendarz ma format A3 i jest oprawiony w spiralę. Jego koszt to 20 zł.

JAK KUPIĆ KALENDARZ?

Do wyboru wiele dogodnych lokalizacji, wystarczy zadzwonić i się umówić.


1. Bezpośrednio w schronisku w Milanówku w każdą sobotę w godz. 9.00–13.00 (najlepiej po uprzednim kontakcie z wolontariuszem): 501-965-678, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

2. Na terenie Milanówka (poza schroniskiem) oraz Grodziska Mazowieckiego po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 797-653-555, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

3. Na terenie Nadarzyna i Podkowy Leśnej po uprzednim kontakcie z wolontariuszem:
504-260-664, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

4. Na terenie Pruszkowa i Brwinowa po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 665-661-161, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

5. Na terenie Brwinowa i Milanówka po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 513-109-206, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

6. Na terenie Pruszkowa, Komorowa i Warszawy-Ursus po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 501-965-678, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

7. Na terenie Warszawy-Służewiec i Warszawy-Mokotów oraz Pruszkowa i Komorowa po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 604-941-461, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

8. Na terenie Warszawy-Ursus i Warszawy-Pragi Północ po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 668-582-987, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

9. Na terenie Warszawy- Śródmieście i Warszawy-Bielany po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 515-987-981, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

10. Na terenie Warszawy-Ursynów po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 608-684-331, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

11. W Warszawie na terenie Sadyby i Wilanowa po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 792-707-970, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

12. Na terenie Pruszkowa, Wołomina, Kobyłki, Zielonki po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 600-320-292, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

13. Sprzedaż wysyłkowa: kontakt przez wiadomość na FB oraz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.