Bajer

płeć: pies
wiek: 5 lat
rasa: mieszaniec
miasto: Milanówek
sterylizacja: nie
szczepienie p. wściekliźnie: tak
odrobaczenie: tak

opis:
28 WRZEŚNIA 2019 R. BAJER ZAMIESZKAŁ W BŁONIU ------ Bajer to młody, około półtoraroczny psiak. Średniej wielkości. O pięknej, mięciutkiej, biszkoptowej sierści. W schronisku przebywa od lutego 2019 roku. Początki były dla niego bardzo trudne. Choroba. Walka o życie. Udało się! Bajer był bardzo dzielnym pacjentem. A przecież tak ciężko jest być dzielnym gdy jest się zupełnie samemu na świecie... Początki schroniskowej codzienności przerażały Bajera... Ale kroczek po kroczku Bajer zaczął nas darzyć zaufaniem. 13 kwietnia był Wielki Bajerancki Dzień bo Bajer poszedł nareszcie na swój pierwszy spacer z wolontariuszem! W końcu smycz i szelki przestały być dla niego straszne! Minęło już parę miesięcy Bajera w schronisku. Hałas. Nuda. Samotność. To codzienność Bajera. Bajer bywa poddenerwowany (a kto by nie był...), czasem niespokojny. Ale potem idziemy na długi sobotni spacer. Im dalej od schroniska tym ciszej... Bajerek wyraźnie odpoczywa i odtaja... Siadamy na cichej polance. Bajer cudownie się przytula. Zagląda głeboko w oczy... I obiecuje być jeszcze chwilę dzielny, ale bardzo już potrzebuje swojego domku, swoich Ludzi. Ciszy. Miłej codzienności. Spokoju. Tak bardzo na to zasługuje!Przyjedz do Milanówka. Poznaj Dzielnego Bajera!

kontakt:

Adopcję prowadzą: Michał, tel. 509 837 198 mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz Aneta,
tel. 502 535 187 mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.