Rudka

płeć: suka
wiek: 8 lat
rasa: mieszaniec
miasto: Milanówek
sterylizacja: tak
szczepienie p. wściekliźnie: tak
odrobaczenie: tak

opis:
7 MAJA 2016 R. RUDKA ZAMIESZKAŁA W KOSZALINIE --------- Piękna, młoda, bezdomna. Rudka to około roczna panna znaleziona w Milanówku. Przed spacerem z gracją obserwuje ze swojego boksu wolontariuszy. Długie, zgrabne nogi, sympatyczne spojrzenie i oklapnięte uszy radośnie podskakujące gdy biegnie. Jaki charakter ma ta młoda dama? Jak przystało na młodą suczkę, Rudka jest bardzo ciekawa otaczającego ją świata. Na spacerze zagląda w każdy zakamarek. Rozpiera ją energia, której nie może dać ujścia w schroniskowym boksie - w końcu młodość musi się wyszumieć. Jest bardzo przyjaźnie nastawiona do innych psów, z chęcią zaprosiłaby do zabawy każdego mijanego kolegę. Jak każdy młody pies, Rudka potrzebuje też dużo troskliwości. Uwielbia przytulać się i być głaskana. Do pełni szczęścia brakuje jej jedynie własnego człowieka, który zapewni jej rozwój, zabawę i czułości.

kontakt:

Adopcje prowadzą:

Ania, 660 732 731  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Asia, 668 582 987  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Marta, 504 260 664  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.