Aktualności

Wolontariusze Citi Handlowy w schronisku

alt

OJ DZIAŁO SIĘ :) NASI WOLONTARIUSZE PRZY NIEOCENIONEJ POMOCY WOLONTARIUSZY CITI HANDLOWY WŁASNORĘCZNIE ZMONTOWALI BLISKO 10 NOWIUTKICH BUD DLA NASZYCH PSIAKÓW. DZIĘKUJEMY WAM KOCHANI!!!

20 czerwca 2015 r. wolontariusze Citi Handlowy będą pomagać w schronisku, m.in. w zakresie prac porządkowych i remontowych. W planach również zastępowanie zniszczonych bud nowymi oraz pielęgnacja, kąpanie i spacery zx podopiecznymi schroniska.  Cała akcja zostanie zrealizowana w ramach X edycji Światowego Dnia Citi dla Społeczności.


alt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 

sobota 30 maja - nabór do wolontariatu

W  sobotę 30 maja o godz. 12 odbędzie się w schronisku nabór i szkolenie dla nowych wolontariuszy.

Zapraszamy na nie osoby, które już przyjeżdżają do schroniska, ale jeszcze nie przeszły szkolenia oraz osoby, które chciałyby dowiedzieć się więcej o wolontariacie w naszym schronisku i być może zostać jednym z nas.

Spotykamy się przy bramie głównej, zapraszamy.

Przed przyjazdem prosimy o kontakt z nami poprzez przysłanie wiadomości na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Prześlemy potrzebne druki. 

 

Aramis - od dekady w schronisku. Czas do domu!

Aktualizacja: 7 listopada Aramis został adoptowany :)

Czy Aramisa czeka dożywocie w schronisku?

Zadajemy sobie to pytanie od lat.alt

Podobnie jak drugie – czemu do tej pory nikt nie zdecydował się poznać tego wspaniałego psa?

Szkoda, że nikt nie zechciał go jeszcze poznać lepiej, bo to naprawdę niezwykle miły i radosny pies. Pamiętamy go jako energicznego i wesołego sportowca, który nigdy nie ma dość ruchu. Niestety, tak wiele lat spędzonych w schronisku musiało go zmienić – jest teraz grubszy, bardziej ociężały i znacznie spokojniejszy. Jednak wciąż jest to pies o wielkiej pogodzie ducha i wewnętrznej równowadze. Do każdego człowieka jest przyjaźnie nastawiony, łatwo nawiązuje kontakty z nowymi osobami. Aramis ma naturę filozoficzną – korzysta z życia jak tylko może, ale nie rozpacza z powodu losu, jaki go spotkał. Wciąż jest równy, pogodny, pozytywnie nastawiony do rzeczywistości. Należy jednak pamiętać, że Barry ma pewne wymagania - nie znosi samotności. Pozostawiony sam, ma skłonności do ucieczek. Potrzebuje towarzystwa człowieka, a najlepiej byłoby, gdyby trafił do domu, gdzie miałby psią towarzyszkę. Obecnie Barry mieszka sam, choć przez cały czas pobytu w schronisku zawsze miał koleżankę. Każda z nich ma już dom - Barry chyba przynosi im

 

Więcej…
 

Przedstawiamy schroniskowe kubki. Ktoś chętny?

alt

Herbata pita z naszego kubeczka rozgrzeje Twoje serce niczym psi pyszczek położony na kolanach! Bo nic nie daje takiej radości, jak pomaganie Emotikon wink Cały dochód ze sprzedaży kubków zostanie przeznaczony na pomoc zwierzakom ze schroniska w Milanówku. Poza tym może ktoś zobaczy Twój kubek, wejdzie na nasza stronę i adoptuje jednego z milanowskich podopiecznych? Wszystko jest możliwe. 

Kubki są dostępne w czterech wzorach (na zdjęciu od lewej):
• witraż,
• czarno-biały,
• folk,
• klasyk. 

Cena: 20 zł

Obecnie możliwy jest odbiór osobisty kubka od jednej z naszych wolontariuszek:

- Warszawa: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 502 523 184,
- Komorów, Reguły, Pruszków: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 604 941 461 oraz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 511 514 988
- Milanówek, Podkowa Leśna, Grodzisk Mazowiecki: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 692 660 071.

Nad pozostałymi formami sprzedaży jeszcze pracujemy, będziemy Was informować na bieżąco.

 

2 maja Sobota na Czterech Łapach, czyli majówka rodzinna w Kafce

altZostajecie na Majówkę w Warszawie (i okolicach )?

Jeśli tak, to bardzo słusznie, bo już w sobotę, 2 maja cykliczna impreza w zaprzyjaźnionej kawiarni Kafka na Powiślu.

Będziemy i my!

Z naszym stoiskiem pełnym zupełnie nowych super gadżetów

 


Strona 10 z 15