Aktualności

Dołączyliśmy do akcji dlaSchroniska.pl

Email Drukuj PDF

Nasze schronisko bierze udział w fajnej akcji zorganizowanej przez portal dlaSchroniska.pl

Wy też możecie się przyłączyć i pomóc naszym zwierzakom, kupując im karmę, miskę, szampon itp. Baner dlaSchroniska.pl

 

KUP KOSZULKĘ LUB TORBĘ EKO I POMÓŻ ZWIERZAKOM Z NASZEGO SCHRONISKA

Email Drukuj PDF

alt

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W AKCJI :) MIMO IŻ DOŁĄCZYLIŚMY DOŚĆ PÓŹNO TO NASI PRZYJACIELE ZAKUPILI AŻ 48 KOSZULEK !!! DZIĘKUJEMY WAM SERDECZNIE!!!

Idzie lato. Każdemu z nas przyda się biała koszulka, w której przetrwamy upały. A każdemu ze zwierzaków ze schroniska w Milanówku przyda się miska wypełniona jedzeniem.

Co łączy koszulkę i zwierzaki ze schroniska?

Akcja NAKARM ZWIERZAKA W SCHRONISKU organizowana we współpracy z Nadrukomatem.

PRZYŁĄCZ SIĘ : http://nadrukomat.com/nakarm-zwierzaka-kot-milanowek.html

http://nadrukomat.com/ nakarm-zwierzaka-pies-milan owek.html

 

 

alt

CEL AKCJI: Zakup karmy dla psów i kotów z naszego schronu!

POMAGAJ NA DWA SPOSOBY:

1. KUP KOSZULKĘ (damską/męską/dziecięcą) LUB TORBĘ EKO Z NASZYM NADRUKIEM. Każda kupiona koszulka/torba pozwoli na zakup karmy dla naszych psów i kotów. Jedzonka nigdy nie jest za dużo.

2. WYPROMUJ AKCJĘ WŚRÓD ZNAJOMYCH. Udostępnij informację o akcji. Zachęć znajomych.

 

Wolontariusze Citi Handlowy w schronisku

Email Drukuj PDF

alt

OJ DZIAŁO SIĘ :) NASI WOLONTARIUSZE PRZY NIEOCENIONEJ POMOCY WOLONTARIUSZY CITI HANDLOWY WŁASNORĘCZNIE ZMONTOWALI BLISKO 10 NOWIUTKICH BUD DLA NASZYCH PSIAKÓW. DZIĘKUJEMY WAM KOCHANI!!!

20 czerwca 2015 r. wolontariusze Citi Handlowy będą pomagać w schronisku, m.in. w zakresie prac porządkowych i remontowych. W planach również zastępowanie zniszczonych bud nowymi oraz pielęgnacja, kąpanie i spacery zx podopiecznymi schroniska.  Cała akcja zostanie zrealizowana w ramach X edycji Światowego Dnia Citi dla Społeczności.


alt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 

sobota 30 maja - nabór do wolontariatu

Email Drukuj PDF

W  sobotę 30 maja o godz. 12 odbędzie się w schronisku nabór i szkolenie dla nowych wolontariuszy.

Zapraszamy na nie osoby, które już przyjeżdżają do schroniska, ale jeszcze nie przeszły szkolenia oraz osoby, które chciałyby dowiedzieć się więcej o wolontariacie w naszym schronisku i być może zostać jednym z nas.

Spotykamy się przy bramie głównej, zapraszamy.

Przed przyjazdem prosimy o kontakt z nami poprzez przysłanie wiadomości na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Prześlemy potrzebne druki. 

 

Aramis - od dekady w schronisku. Czas do domu!

Email Drukuj PDF

Aktualizacja: 7 listopada Aramis został adoptowany :)

Czy Aramisa czeka dożywocie w schronisku?

Zadajemy sobie to pytanie od lat.alt

Podobnie jak drugie – czemu do tej pory nikt nie zdecydował się poznać tego wspaniałego psa?

Szkoda, że nikt nie zechciał go jeszcze poznać lepiej, bo to naprawdę niezwykle miły i radosny pies. Pamiętamy go jako energicznego i wesołego sportowca, który nigdy nie ma dość ruchu. Niestety, tak wiele lat spędzonych w schronisku musiało go zmienić – jest teraz grubszy, bardziej ociężały i znacznie spokojniejszy. Jednak wciąż jest to pies o wielkiej pogodzie ducha i wewnętrznej równowadze. Do każdego człowieka jest przyjaźnie nastawiony, łatwo nawiązuje kontakty z nowymi osobami. Aramis ma naturę filozoficzną – korzysta z życia jak tylko może, ale nie rozpacza z powodu losu, jaki go spotkał. Wciąż jest równy, pogodny, pozytywnie nastawiony do rzeczywistości. Należy jednak pamiętać, że Barry ma pewne wymagania - nie znosi samotności. Pozostawiony sam, ma skłonności do ucieczek. Potrzebuje towarzystwa człowieka, a najlepiej byłoby, gdyby trafił do domu, gdzie miałby psią towarzyszkę. Obecnie Barry mieszka sam, choć przez cały czas pobytu w schronisku zawsze miał koleżankę. Każda z nich ma już dom - Barry chyba przynosi im

 

Więcej…
 


Strona 6 z 11