Aktualności

O czym marzy mały Budda....?

altBudda trafił do naszego schroniska w sierpniu 2021 r. Te kilka miesięcy sprawiło, że odkryliśmy go na nowo. Z początku bardzo nieufny, stronił od towarzystwa ludzi, biedak niczego dobrego się po nas nie spodziewał. Żył w poniewierce, być może ciągłej tułaczce, zapewne nie raz i nie dwa był przepędzany na różne sposoby. Taki scenariusz na jego dawne życie narysował jego stan psychiczny i fizyczny. Teraz czas na zmianę o 180 stopni i na drugie, lepsze życie. Budda jest już na to gotowy. Wykonał ogromną pracę nad sobą by ponownie zaufać ludziom. I choć są jeszcze dźwięki i sytuacje, które go przerażają, nie zamyka się w sobie lecz szybko stawia czoła kolejnym wyzwaniom. Nie mogliśmy zmarnować tej wspaniałej psiej odmiany i widząc ogrom wieloletnich zaniedbań zabraliśmy go na porządny przegląd weterynaryjny. Marne życie jakie wiódł widać gołym okiem ale na zabiegi stylistyczne przyjdzie jeszcze czas. Teraz najważniejsza jest pilna kastracja, porządna, lekkostrawna dieta i suplementacja układu pokarmowego. Wieloletnie zaniedbania bytowe odbiły się na niedowadze i zdrowiu ale nie na tyle abyśmy sobie z tym nie poradzili. Jedno z czym nie poradzimy sobie bez pomocy to dom dla Buddy. Dlatego bardzo polecamy do adopcji tego najdzielniejszego z dzielnych, najpiękniejszych z pięknych, seniorów nad seniorami. Polecamy go również dlatego, że Budda jest jak balsam dla innych, nieśmiałych, pogubionych psów. Choć sam ma mnóstwo trosk na głowie, inne psiaki zawsze mogą liczyć na jego wsparcie. [Wiek: ok. 10 lat. Waga 9 kg]

Adopcję prowadzą: Aneta, tel. 600 320 292 mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz Aleksandra, tel. 690 187 103

 

Obniżamy cenę naszego kalendarza aż o 50% - dzwońcie, kupujcie i pomagajcie :)

alt

Drodzy Państwo!

Meldujemy, że jeszcze są!!! - nasze charytatywne ścienne KALENDARZE NA 2022 R. Od teraz w nowej cenie - tylko 10 zł.

Więcej…
 

Przemiły biszkoptowy Jasiek już rok czeka w schronisku

alt

 

Johnny pieszczotliwie zwany Jaśkiem trafił do schroniska w listopadzie 2020r. Jasiek to mistrz komendy "siad", miłośnik smaczków i gry w piłkę. Uwielbia spacery, potrafi chodzić na smyczy, nie ciągnie i świetnie przychodzi na zawołanie. W trakcie spaceru uwielbia tropić, poznawać nowe zapachy, lecz mimo tego nie zapomina o człowieku i chętnie robi przystanki na mizianie i coś pysznego. Uwielbia drapanie pod brodą i równie chętnie wystawia brzucho do głaskania. W schronisku Johnny spacerował z dziećmi i dzięki temu wiemy, że bardzo dobrze odnajduje się w ich towarzystwie. Jasiek został oceniony na 9 lat, lecz mimo wieku jest wesołym, aktywnym i pozytywnym psiakiem kochającym życie. Johnny to idealny kompan do spacerów po lesie i wylegiwania się na kanapie z ukochanym człowiekiem. Przyjedz, poznaj Johnnego, a z pewnością od razu zakochasz się w nim, tak jak i my!

 

Adopcję prowadzi Julia, tel. 515 987 981 mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Z dnia na dzień straciła wszystko i trafiła do schroniska

alt

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY ZA DOM DLA PUSI!

W weekend wsiadła do samochodu ze swoją pańcią, pewnie myślała, że jadą razem na wycieczkę. Ale gdy samochód się zatrzymał, pańcia nie wysiadła, a ją obce ręce zaniosły do schroniskowego boksu :( Z powodu choroby opiekunka Pusi nie może się nią dłużej zajmować. 12-letnia sunia, która jeszcze chwilę temu miała dom, ukochanego człowieka, spędzała zimę przy kominku, straciła nagle wszystko, co znała i kochała, straciła poczucie bezpieczeństwa. Jest zagubiona i zdezorientowana, wystaje pod furtką boksu i czeka, aż pańcia wróci i ten koszmar się skończy :(Pusia jest łagodna, delikatna i po prostu przekochana. To w pełni domowy piesek. Lubi ludzi, szuka kontaktu z nimi i ich wsparcia. Lubi głaskanie. Nie chodziła wcześniej na smyczy, ale dzielnie i spokojnie drepcze na niej za człowiekiem. Ma problemy ze stawami i sporą nadwagę. W schronisku, przy braku regularnego ruchu, trudno jej będzie stracić nadprogramowe kilogramy. Pusia jest alergiczką, musi jeść hipoalergiczną karmę. Pilnie szukamy domu dla tej przekochanej sunieczki.

Adopcję prowadzą Agnieszka, tel. 604 941 461 mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz Marta, tel. 504 260 664 mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

Zapraszamy na IV Dzień Otwarty w naszym schronisku

alt

 


Strona 1 z 15