Kup kalendarz i wspomóż nasze schronisko

Zapraszamy wszystkich Przyjaciół schroniska w Milanówku do udziału w tegorocznej kalendarzowej akcji "Wybierz Miśka", organizowanej przez fundację Viva. Kupując kalendarz na 2012 rok, możecie Państwo w prosty i zarazem wyjątkowo przyjemny sposób wesprzeć zwierzaki z milanowskiego schroniska, ponieważ cały dochód z prowadzonej przez nas sprzedaży przeznaczony jest na wsparcie dla naszych czworołapych rezydentów. W tym roku na okładce kalendarza zagościł Piotr Adamczyk, zaś na pozostałych
kartach kalendarza znajdziecie Państwo piękne, nastrojowe zdjęcia oraz informacje dotyczące 14 organizacji prozwierzących, w tym również schroniska w Milanówku. Tak więc kupno kalendarza to nie tylko okazja do okazania gestu wsparcia wobec niechcianych, bezdomnych zwierzaków, lecz także możliwość nabycia pięknego i oryginalnego prezentu dla siebie, rodziny i znajomych.
Cena kalendarza to 20 zł, z czego każde 15 zł zostanie przekazane na rzecz milanowskich podopiecznych oraz ich potrzeby. Dla Państwa z pewnością będzie to niewielki wydatek, dla Waszych znajomych – wspaniały prezent, a dla zwierzaków ze schroniska – wielki dar serca. Zapraszamy serdecznie do udziału w akcji.

W jaki sposób kupić kalendarz?


1. Bezpośrednio w schronisku w Milanówku w każdą sobotę w godz. 8.00-12.00 (najlepiej po uprzednim kontakcie z wolontariuszem, tel. 607 584 763)
2. Na terenie Milanówka (poza schroniskiem) oraz Grodziska Mazowieckiego - po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: tel. 607 584 763, e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
3. Na terenie Warszawy-Ursus, Warszawy-Włochy, Warszawy-Śródmieścia oraz Warszawy-Mokotowa - po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: tel. 668 582 987, e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

4. Na terenie Warszawy-Ursus Bazarek przy ul. Wojciechowskiego, sklep nr 51 "Frajda"
5. Na terenie Warszawy przy przystankach metra - po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: tel. 604 240 992, 607 584 763, e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

6. Na terenie Pruszkowa w sklepie z artykułami dla zwierząt przy ul. Komorowskiej lub po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: tel. 503 707 804, email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Za wszelką pomoc oraz udział w akcji serdecznie w imieniu milanowskich psów i kotów dziękujemy!