Obniżamy cenę naszego kalendarza aż o 50% - dzwońcie, kupujcie i pomagajcie :)

alt

Drodzy Państwo!

Meldujemy, że jeszcze są!!! - nasze charytatywne ścienne KALENDARZE NA 2022 R. Od teraz w nowej cenie - tylko 10 zł.

 

(w przypadku wysyłki + 16 zł za wysyłkę paczkomatem i opakowanie). Mają format A3 i są oprawione w spiralę.

Cały dochód ze sprzedaży przeznaczamy na diagnozowanie i specjalistyczne leczenie naszych podopiecznych. Zatem kupując nasz kalendarz bezpośrednio wpływacie Państwo na poprawę stanu zdrowia zwierząt, które nie rzadko trafiają do schroniska po wypadku komunikacyjnym lub innych przykrych wydarzeniach. To przede wszystkim dla nich zbieramy fundusze.

JAK KUPIĆ KALENDARZ?

Do wyboru wiele dogodnych lokalizacji, wystarczy zadzwonić lub napisać i się umówić.

1. Bezpośrednio w schronisku w Milanówku w każdą sobotę w godz. 9.00–13.00 po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 664-006-216, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

2. Na terenie Milanówka po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 607-584-763.

3. Na terenie Grodziska Mazowieckiego oraz Warszawy-Śródmieście po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 886677169, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

4. Na terenie Nadarzyna, Podkowy Leśnej, Owczarni i Starej Wsi po uprzednim kontakcie z wolontariuszem:
504-260-664, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

5. Na terenie Pruszkowa i Brwinowa po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 665-661-161, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

6. Na terenie Pruszkowa i Komorowa po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 604-941-461, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

7. Na terenie Warszawy-Ochoty po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 515-987-981, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

8. Na ternie Grójca, Tarczyna i Mszczonowa po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 601-731-023, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

9. Na terenie Odrano-Woli, Adamowizny, Osowca, Żabiej Woli po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 690-187-103, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

10. Na terenie Wołomina po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 600-320-292 mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

11. Na terenie Warszawy-Żoliborz, Warszawy-Bemowo i Warszawy-Bielany po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 722-066-606, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

12. Na terenie Warszawy Służewiec i Natolin po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 723-896-755, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

13. Sprzedaż wysyłkowa: kontakt przez wiadomość na FB oraz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

14. W kawiarni Coffee Mania na stacji WKD Komorów: https://www.facebook.com/CoffeeManiaCafe

15. W sklepach rowerowych Komobike w Komorowie i Warszawie: http://komobike.pl