Kupując kalendarz wspierasz podpiecznych schroniska

Aktualizacja: Zakończyliśmy sprzedaż kalendarzy. Bardzo dziękujemy :)

alt

Ogłaszamy promocję na ostatnie kalendarze :) nowa cena to już tylko 10 zł ! (w przypadku wysyłki + 18 zł za wysyłkę i opakowanie).

Mają format A3 i są oprawione w spiralę.

JAK KUPIĆ KALENDARZ?
Do wyboru wiele dogodnych lokalizacji, wystarczy zadzwonić i się umówić.


1. Bezpośrednio w schronisku w Milanówku w każdą sobotę w godz. 9.00–13.00 po uprzednim kontakcie z wolontariuszem:664-006-216, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub 502-523-184, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
2. Na terenie Milanówka (poza schroniskiem) oraz Grodziska Mazowieckiego po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 797-653-555, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
3. Na terenie Grodziska Mazowieckiego po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 886677169,
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
4. Na terenie Nadarzyna, Podkowy Leśnej, Owczarni i Starej Wsi po uprzednim kontakcie z wolontariuszem:
504-260-664, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
5. Na terenie Pruszkowa i Brwinowa po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 665-661-161, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
6. Na terenie Pruszkowa, Komorowa i Warszawy-Ursus po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 501-965-678, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
7. Na terenie Pruszkowa i Komorowa po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 604-941-461, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
8. Na terenie Warszawy-Śródmieście po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 515-987-981, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub 660-192-332, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
9. Na terenie Warszawy-Bemowo, Warszawy-Wola i Warszawy-Bielany po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 660-192-332, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
10. W Warszawie na terenie Mokotowa i Wilanowa po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 792-707-970, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
11. Na terenie Krakowa po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 668-582-987, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
12. Sprzedaż wysyłkowa: kontakt przez wiadomość na FB oraz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .