Nasz pierwszy własny kalendarz!!!

Panie i Panowie! Przedstawiamy jedyny, niepowtarzalny, unikatowy charytatywny KALENDARZ SCHRONISKA W MILANÓWKU!

Nie będziemy się przechwalać, ale... jest po prostu przepiękny I nasz. Modelami zostali byli lub obecni podopieczni schroniska, a autorami zdjęć są wolontariusze.

alt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakup kalendarza to nie tylko gest wsparcia dla bezdomnych zwierzaków, lecz także możliwość nabycia pięknego i oryginalnego prezentu dla siebie, rodziny i znajomych. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone m.in. na zakup specjalistycznych karm, opłacenie domów tymczasowych, diagnozowanie i leczenie podopiecznych schroniska.
Kalendarz ma format A3 i jest oprawiony w spiralę, co ułatwia przerzucanie kolejnych kart.
Koszt kalendarza to jak zwykle 20 zł.
JAK KUPIĆ KALENDARZ?
Do wyboru wiele dogodnych lokalizacji, wystarczy zadzwonić i się umówić:
1. Bezpośrednio w schronisku w Milanówku w każdą sobotę w godz. 9.00–13.00 (najlepiej po uprzednim kontakcie z wolontariuszami, tel. 502 523 184, 504 260 664)
2. Na terenie Milanówka (poza schroniskiem) oraz Grodziska Mazowieckiego po uprzednim kontakcie z wolontariuszem:
692 660 071, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
3. Na terenie Grodziska Mazowieckiego po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 661 073 553, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
4. Na terenie Warszawy-Ursus, Warszawy-Praga Północ, Warszawy-Śródmieście po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 668 582 987, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
5. Na terenie warszawskiej Saska Kępa po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 502 523 184, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
6. Na terenie Warszawy-Służewiec oraz Warszawy-Mokotów oraz Pruszkowa i Komorowa po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 604 94 14 61, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
7. Na terenie Warszawy-Wola, Warszawy-Żoliborz, Warszawy-Bemowo po uprzednim kontakcie z wolontariuszem:
604 402 132, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
8. Na terenie Nadarzyna, Podkowy Leśnej i Piastowa po uprzednim kontakcie z wolontariuszem: 504 260 664, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
9. Sprzedaż wysyłkowa: kontakt przez wiadomość na FB https://www.facebook.com/schroniskomilanowek/