schroniskomilanowek.pl

sobota 30 maja - nabór do wolontariatu

Email Drukuj PDF

W  sobotę 30 maja o godz. 12 odbędzie się w schronisku nabór i szkolenie dla nowych wolontariuszy.

Zapraszamy na nie osoby, które już przyjeżdżają do schroniska, ale jeszcze nie przeszły szkolenia oraz osoby, które chciałyby dowiedzieć się więcej o wolontariacie w naszym schronisku i być może zostać jednym z nas.

Spotykamy się przy bramie głównej, zapraszamy.

Przed przyjazdem prosimy o kontakt z nami poprzez przysłanie wiadomości na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Prześlemy potrzebne druki. 

 

Przedstawiamy schroniskowe kubki. Ktoś chętny?

Email Drukuj PDF

alt

Herbata pita z naszego kubeczka rozgrzeje Twoje serce niczym psi pyszczek położony na kolanach! Bo nic nie daje takiej radości, jak pomaganie Emotikon wink Cały dochód ze sprzedaży kubków zostanie przeznaczony na pomoc zwierzakom ze schroniska w Milanówku. Poza tym może ktoś zobaczy Twój kubek, wejdzie na nasza stronę i adoptuje jednego z milanowskich podopiecznych? Wszystko jest możliwe. 

Kubki są dostępne w czterech wzorach (na zdjęciu od lewej):
• witraż,
• czarno-biały,
• folk,
• klasyk. 

Cena: 20 zł

Obecnie możliwy jest odbiór osobisty kubka od jednej z naszych wolontariuszek:

- Warszawa: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 502 523 184,
- Komorów, Reguły, Pruszków: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 604 941 461 oraz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 511 514 988
- Milanówek, Podkowa Leśna, Grodzisk Mazowiecki: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 692 660 071.

Nad pozostałymi formami sprzedaży jeszcze pracujemy, będziemy Was informować na bieżąco.

 

2 maja Sobota na Czterech Łapach, czyli majówka rodzinna w Kafce

Email Drukuj PDF

altZostajecie na Majówkę w Warszawie (i okolicach )?

Jeśli tak, to bardzo słusznie, bo już w sobotę, 2 maja cykliczna impreza w zaprzyjaźnionej kawiarni Kafka na Powiślu.

Będziemy i my!

Z naszym stoiskiem pełnym zupełnie nowych super gadżetów

 


Strona 16 z 31